21:50 / E Enjte, 02 Shkurt 2023 / B O

Rama tregom pse nuk shkoi në Kuvend dhe të vërtetën për dosjen McGonigal

Kryeministri Edi Rama është përballur në “Now me Erla Mwhillin” me pikëpyetjet e ngritura rreth ccwshtjes McGonigal.

Ai ka folur për skandalin me ish-zyrtarin e FBI-sw ku ka treguar se pse nuk u përball në interpelancë me opozitën.

Ndiqni emisionin e plotë këtu: