18:02 / E Enjte, 30 Janar 2020 / indeksADMonline

Rashel e thjeshtë, por format e saj s’kanë koment

Rashel Kolaneci ka super-forma, e që i ekspozon vazhdimisht.

Edhe në një fotografi të radhës që solli në Instagram, prezantuesja e njohur shqiptare mahniti me linjat e saj.

Rashel pozoj në një veshje më të thjeshtë se zakonisht, një palë xhinse dhe bluzë të shkurtër të kombinuar me çantë të vogël.

Ajo që bini në sy, ishin padyshim të pasmet e saj seksi dhe beli i hollë.

Ndërkohë, Rashel e ka sfiduar vetën edhe si aktore në filmin e ri të Ermal Mamaqit “I love Tropoja”./Indeksonline/