15:39 / E Diele, 24 Mars 2019

Rashel Kolaneci edhe sot, me linjat ‘tërbon’

Rashel Kolaneci ka linja që secila femër do i kishte lakmi.

Modelja dhe prezantuesja e njohur shqiptare përherë komentohet për format e saj impresive e të cilat ajo i vë në pah në secilën paraqitje, shkruan Indeksonline.

Në një imazh që ka publikuar kësaj radhe në ‘Instrgam; Rashel u shfaq me një fustan të zi për trupi të kombinuar me një bluzë me ngjyrë neoni e në të cilat ka ‘përvëluar; me format.

Kujtomë që Rashel tashmë ka filluar angazhimet edhe si aktore në serialin ‘Duplex’./Indeksonline/