21:30 / E Mërkurë, 28 Shtator 2022 / AR

Reagon Semi pas ribashkimit të Borës dhe Donaldit

Mbrëmjen e djeshme, moderatorja Bora Zemani publikoi një foto me Donald Veshajn, ku konfirmoi për herë të parë ribashkimin e tyre. Fotoja mori shumë komente dhe gjithë rrjeti po flet për çiftin shumë të dashur nga publiku.

Edhe mikesha e ngushtë e Borës, Semi, nuk kishte se si t’i shpëtonte këtij momenti. Ajo ka realizuar një bisedë me ndjekësit në Instagram dhe ndër të tjera është pyetur se si janë Donaldi me Borën.

“Nga fotoja dukeshin shumë mirë. Si u duken juve?”, është përgjigjur këngëtarja.

Kujtojmë që dyshja kanë ndarë shumë detaje nga lidhja e tyre, se si u ribashkuan dhe deri te zënkan në një lidhje