18:32 / E Enjte, 24 Nëntor 2022 / Gjelbrim

Reagon shpejt Ghana, barazon rezultatin ndaj Portugalisë (VIDEO)

Ghana ka reaguar shumë shpejt dhe ka barazuar rezultatin ndaj Portugalisë.

Ishte Andre Ayew ai i cili shënoi golin e barazimit në minutën e 73-të./IndeksOnline/