22:13 / E Shtunë, 26 Shtator 2020

Real Madrid barazon çdo gjë, futbollisti i Betis shënon autogol

Skuadra e Real Madrid ka arritur të barazoj rezultatin kundër Betisit.

Në minutën e 48-të, mbrojtësi i Betis, Emerson shënoj autogol duke ja sjellë barazimin Real Madridit.

Rezultati momental është 2:2 dhe deri në fund të ndeshjes duket se do të kemi ende gola./Indeksonline/