75 Mall Live Search
18:28 / E Martë, 17 Tetor 2017 / indeksADMonline

Real Madrid – Tottenham, formacionet zyrtare

Real Madridi dhe Tottenhami i kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e sontme që do të zhvillohet në “Santiago Bernabeu”, shkruan zeri.info.

Më poshtë mund t’i shihni ekipet startuese të ndeshjes kryesore të natës së sontme:

Real Madrid: Navas, Ramos, Varane, Ronaldo, Kroos, Benzema, Modric, Marcelo, Casemiro, Hakimi, Isco.

Tottenham: Lloris, Alderweireld, Vertonghen, Sanchez, Kane, Dier, Sissoko, Llorente, Eriksen, Aurier, Winks. /Zëri/