22:16 / E Mërkurë, 13 Janar 2021 / I.S

Real Sociedadi e befason Barcelonën, shënon Oyarzabal

Vjene dhe goli i dytë në takimin ndërmjet Real Sociedadit dhe Barcelonës, duel ky në kuadër të gjysmëfinales në Superkupën e Spanjës.

Golin e parë dhe të barazimit për Real Sociedadin e ka shënuar, Oyarzabal nga pika e bardhë në minutën e 51’të të takimit, shkruan IneksOnline

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

VIDEO