22:39 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Reali luan “tenis” me Apoelin (Video)

Reali ka mposhtur me rezultat 6-0 Apoel Nicosian në ndeshjen e xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Golat për spanjollët i shënuan Modric, dy Benzema, Nacho dhe dy Cristiano Ronaldo.

Me këtë fitore, Reali mbetet në pozitën e dytë me 10 pikë, tri më pak se Tottenhami. /IndeksOnline/