12:23 / E Diele, 19 Mars 2023 / Bejta

Remzije Osmani bëhet gjyshe për herë të dytë, zbulon fotot e para dhe emrin e nipit të saj

Remzije Osmani u bë gjyshe për herë të dytë.

Djali i këngëtares, Hamza dhe bashkëshortja e tij, Gëzimja, sollën në jetë një djalë, të cilin e quajtën Jon.

Lumturinë për ardhjen në jetë të nipit e ka shprehur edhe Remzija, e cila përmes rrjeteve ka publikuar edhe fotot e para të bebit.