10:30 / E Enjte, 23 Qershor 2022 / AR

Reperi i njohur qëllohet me armë, transportohet me urgjencë në spital

Reperi Lil Tjay i është nënshtruar një operacioni pasi u qëllua me armë zjarri pas një sulmi me armë në New Jersey.

Zyra e prokurorit të Qarkut Bergen tha se njësia e saj kryesore e krimeve dhe Departamenti i Policisë Edgewater po hetojnë një sulm më të shtëna me dy viktima që ndodhi rreth mesnatës të së mërkurës në një shesh tregtar në Edgewater.

Ende nuk dihet shkalla e plagëve dhe gjendja e reperit.