11:31 / E Premte, 21 Shkurt 2020

Reperi i njohur zhduket nga rrjetet sociale, fshin llogarinë e tij në Instagram dhe Twitter

Michael Ebenazer Kwadjo Omari Oëuo Jr., i njohur profesionalisht si Stormzy, së fundi ka fshirë llogarinë e tij në Instagram dhe Tëitter.

Fansat e tij u befasuan kur kuptuan se llogaritë e tij ishin çaktivizuar, shkruan Indeksonline.

Ata filluan të pyesnin se ku është artisti 26-vjeçar, duke shkruajtuar “çfarë po ndodh stormzy”.

Llogaritë e tij u zhdukën të enjtën në mbrëmje, ndërsa ende nuk dihet arsyëja se pse Stormzy ka vendosur të bëjë një pushim të papritur nga mediat sociale./Indeksonline/

Stuhia fshin Twitter
 Stormzy merr pjesë në partinë e Warner Music & CIROC BRIT Awards
Image result for Stormzy