11:00 / E Enjte, 24 Nëntor 2022 / AR

Reperi shqiptar bëhet baba për herë të parë

S4MM është bërë baba.

Lajmin e ka zbuluar vet reperi nga Tetova përmes një fotografie të postuar në Instastory.

Gjithsesi, artisti i cili ka kohë që nuk ka sjell projekte muzikore, nuk ka zbuluar datën e saktë të ardhjes në jetë të fëmijës së tij.

Sipas fotografisë teksa S4MM mban dorën e foshnjës, u zbulua edhe gjinia pasi vërehet ngjyra rozë.

Le t’i themi urime dhe t’i urojmë jetë të gjatë vajzës.