23:01 / E Diele, 28 Shkurt 2021 / A.D

“Respektimi zero”, përplasen Eri dhe Dori në mënyrën më të keqe të mundshme

Hyrja e Dorit në “Për’puthen” nuk ishte aq e mirë.

Menjëherë u paragjykua për pamjen e jashtme nga Antonela duke i thënë se nuk kishte mjekër, shkruan Indeksonline.

Por gjërat nuk ishin vetëm ato që kemi pare në transmetim.

Në “Për’puthen Prime”, u zbulua një skenë, ku kishte pasur një përplasje fizike mes dy protagonistëve, duke qenë një përleshje mjaftë e keqe.

Pas gjithë kësaj, Dori kishte diçka për të thënë.

“Është zero respektimi, jam paragjykuar nga pamja e jashtme , por nuk jam aq i butë sa dukem. Si gjithë të tjerët që kanë hyrë për të parë, kisha emocione, po më bëheshin shumë pyetje e di që këto nuk janë veprime të denja.”/Indeksonline/