20:09 / E Hënë, 04 Korrik 2022 / GF

Rihanna bën daljen e parë publike, pas shtatzënisë!

Rihanna të premten bëri daljen e saj të parë publike që nga pritja e një fëmije me partnerin ASAP Rocky, sipas videove të postuara në rrjetet sociale.

Në një klip të shkurtër, këngëtarja mund të shihet duke dalë nga një turmë në Londër në festivalin “Wireless” e veshur me të zeza, ku performoi Rocky, sipas Metro.

Ishte dita e parë e festivalit, i cili këtë vit zhvillohet në Crystal Palace Park në Londër.

Në event, ajo kishte veshur një xhaketë të zezë Prada të zbukuruar me detaje me pupla, flokë të lëshuar dhe një gjerdan argjendi, raporton Elle. 

Dyshja u pa dhe në një sallon bukurie për djemtë: Rihanna mbante  syze dielli të zeza dhe shihte reperin teksa stilonte flokët.

Fansat u mblodhën jashtë dhe në dyqan për të parë çiftin, sipas postimeve në rrjetet sociale në Instagram.