10:51 / E Enjte, 17 Tetor 2019

Rihanna ekspozon format trupore në bikini

Rihanna është një këngëtare e cila ka pasur shumë sukses me karrierën muzikore dhe jo vetëm. Ajo edhe me paraqitjet e saj publike ka një ndikim të madh duke zënë faqet e para të mediave rozë, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja këtë herë ka tërhequr vëmendjen me paraqitjen e saj me bikini të zeza, duke vënë në pah format e saj bombastike.

31- vjeçarja me prejardhje nga Barbadosi, duket për mrekulli nga çdo kënd.

Riri përpos një këngëtare e suksesshme dhe femër atraktive, është mjaft e suksesshme edhe në biznes. /Indeksonline/

Mos i humb