23:37 / E Hënë, 15 Prill 2019

Rihanna me veshje fluoreshente rrugëve të New Yorkut

Ylli nga Barbadosi çdo herë thuajse paraqitet me veshje të çuditshme.

Kësaj radhe, Rihanna u shfaq edhe një herë në një këmishë ngjyrë të ndezur, në New York të hënën.

Ajo doli në rrugët e qytetit në orët e hershme të mëngjesit pas një fotosesioni të fotografive.

Këngëtarja po ashtu ka dominuar titujt për romancat e saj me Chris Brown, Leonardo DiCaprio dhe Drake.