17:11 / E Premte, 27 Nëntor 2020 / V R

Rihanna mezi njihet, maskohet e gjitha gjatë daljes në qytet

Rihanna mezi njihej pas një kapele dhe një maske të zezë për fytyrën ndërsa po largohej nga restoranti i saj i preferuar, Giorgio Baldi, pas darkës.

Këngëtarja 32-vjeçare kishte veshur një palto të kuqe dhe xhaketë me xhinse dhe taka të bardha për një nga netët e fundit të darkave në Los Angeles.

Të gjithë restorantet në Los Angeles aktualisht janë të ndaluara të hanë darkë personalisht për tre javët e ardhshme, megjithëse ata ende mund të bëjnë marrjen dhe dorëzimin.

Rihanna është parë duke shkuar te Giorgio Baldi për vite me radhë dhe ajo ka qenë atje disa herë edhe këtë muaj.

Në fillim të kësaj jave, u hodhën poshtë thashethemet se Rihanna po bashkohet me kastin e një filmi të Marvel./Indeksonline/