08:20 / E Diele, 21 Prill 2019 / indeksADMonline

Rihanna vjen në super formë, realizon fotosesion për revistën e njohur!

Ylli i njohur u muzikës, Rihanna ka mbuluar numrin e ri të revistës ‘Vogue Australia’.

30 vjeçarja ka realizuar fotosesion të ri për revistën e njohur në të cilin dukej në formë fantastike derisa imazhet ishin tejet mbresëlënëse, shkruan Indeksonline.

Me disa veshje të ndryshme, Rihanna shfaq figurën e saj të kompletuar dhe impresionuese.

Kujtojmë që Rihanna ka kohë që nuk ka sjellur një projekt muzikor, por ka paralajmëruar se është duke punuar për albumin e ri.

Ndryshe, Rihanna thuhet se është drejt martesës me të dashurin e saj, Hassam Jamel./Indeksonline/