22:14 / E Martë, 18 Qershor 2019

Rikthehet me forma fantastike, Tuna pozon gjysmë e zhveshur

Altuna Sejdiu ka ‘pauzuar’ një kohë pas lindjes së djalit, duke mos u paraqitur shpesh në publik shkruan Indeksonline.

Pas publikimit të albumit të fundit me titull ‘Fortuna’ ajo u rikthye furishëm në skenë.

Ajo përmblodhi 7 këngë në këtë album, këngë që u pritën mjaft mire nga publiku.

E së fundmi ajo ka bërë disa paraqitje ‘të nxehta’, duke treguar format perfekte dhe gatishmërinë e saj për rikthimin në këtë sezonë verorë.  /Indeksonline/