19:34 / E Premte, 22 Nëntor 2019

Rikthehet Skerdi, ka një lajm të mirë për fansat e tij

Skerdi u largua kohë më parë nga rrjetet sociale duke bërë të ditur këtë përmes një postimi në Instagram.

Por, si duket ky largim nuk do të zgjas, pasi këngëtari i njohur ka njoftuar se shumë shpejtë është rikthyer dhe ka bërë një njoftim për fansat, shkruan Indeksonline.

Këngëtari nga Shqipëria pati një lajm të ri për të gjithë adhuruesit e muzikës së tij.

 “Këngëtaren e parë që do ta bëjë follow do të jetë bashkëpunim”, ka shkruar Skerdi në njoftim duke bërë të ditur se bashkëpunim do të jetë me një femër.

Ndryshe, këngëtari shumë shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë./Indeksonline/

Mos i humb