20:38 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Rina Balaj publikon imazhe të reja nga videoklipi, zbulon gjoksin seksi

Rina Balaj publikon imazhe të reja nga videoklipi, zbulon gjoksin seksi

Reperja e re nuk po i ndal angazhimet, ajo këto ditë ka paralajmëruar projektin e ri.

Bëhet fjalë për Rina Balaj e cila ka publikuar imazhe të reja të cilat janë pjesë e xhirimeve të videoklipit, shkruan Indeksonline.

E veshur në një pallto të zezë e cila ia zbulonte gjoksin e saj seksi derisa kishte kombinuar dukjen me flokët e gjata me ngjyrë të zezë.

Ndryshe, projekti i ri i Rinëa mban titullin ‘Ilegal’ dhe sipas reperës është kënga më e mirë e saj e publikuar deri më tash./Indeksonline/