22:25 / E Enjte, 28 Maj 2020

Rina dhe Sin Boy, publikojnë videoklipin e ri të këngës ‘Sari’

Këngëtarja shqiptare Rina Balaj në bashkëpunim me të dashurin e saj reperin Sin Boy, së fundmi kanë lansuar videoklipin e këngës ‘Sari’.

Kjo këngë para pak kohësh ishte lansuar në versionin audio dhe tani ka ardhur e shoqëruar edhe me videoklip.

Kënga e tyre është pjesë e albumit të ri që e kanë lansuar së bashku me titullin “MM Album”. /IndeksOnline/

Mos i humb