23:02 / E Shtunë, 24 Gusht 2019

Rina ndryshon dukjen, ja çfarë ka bërë tani

Reperja Rina Balaj edhe pse e re në moshë ka arritur që me këngët e saj të pritet mjaft mirë nga publiku, shkruan Indeksonline.

Ajo njihet edhe për ‘guximin’ për të bërë ndryshime në pamjen e saj dhe për të eksperimentuar sidomos me flokët.

Derisa kohëve të fundit ajo u përfol për ngjyrën e kuqe që kishte vendosur në flokë, së fundmi ajo ka publikuar imazhe ku shihet se përsëri ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Ajo e ka bërë publike këtë përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.  /Indeksonline/