21:09 / E Martë, 28 Nëntor 2023 / MSH

Rita dhe Taika u befasuan me një darkë speciale në Kosovë, ja kush u përkujdes për këtë

Rita dhe burri i saj Taika ka tre ditë që po qëndrojnë në Kosovë.

Ata u pritën ngë krerët e shtetit dhe të kryeqytetit në vigjilje të 28 Nëntorit.

Për Riten dhe Taikan sot kishte edhe një darkë speciale.

No description available.
No description available.

Maestro i mishit në Kosovë, Bujar Humolli u përkujdes për mishin special për çiftin e famshëm.

Çifti iu servua mishi në një nga hotelet e Prishtinës, gjersa e kanë shijuar tej mase befasinë e bërë për ta./Indeksonline/