23:43 / E Mërkurë, 01 Prill 2020 / indeksADMonline

Rita Ora duke vallëzuar me hitin e saj të fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora, ka arritur të fitoj simpatinë e miliona fansave nëpër botë, falë talentit të saj në muzikë.

Hitet e saj të shumta kanë bërë që ajo të zë një vend të rëndësishëm në skenën muzikore botërore, shkruan Indeksonline.

Ajo gjithashtu është një personazh mjaft aktiv dhe atraktiv edhe nëpër rrjetet sociale, ku ndiqet nga miliona fansa.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shihet teksa vallëzon me hitin e saj të fundit “How To Be Lonely”, që u prit mjaft mirë nga publiku. /Indeksonline/