14:27 / E Martë, 03 Dhjetor 2019

Rita Ora nis një lidhje të re dashurie? Kapet “mat” me aktorin e njohur

Ajo  është çdoherë në fokus të mediave ndërkombëtare dhe një prej femrave më të përfolura.

Bëhet fjalë për yllin kosovar, Rita Ora, e cila krahas karrierës komentohet shumë edhe për jetën private, transmeton Indeksonline.

29-vjeçarja ka kohë që është beqare, por ngriti dyshimet se ka nisur një lidhje të re dashurie me kolegun e saj nga filmi “Twist”, Ligji Rafferty.

Dyshja ishin së bashku në eventin e njohur “British Fashion Awards”, teksa u fotografuan dorë për dore kur u larguan nga mbrëmja.

Megjithatë Rita Ora dhe Ligji Rafferty ikën ca kohë larg nga xhirimet të hënën në mbrëmje, ndërsa ata u vunë re, duke mbajtur përdore në eventin e njohur.

Këngëtarja, 29 vjeçe, mahniti me një kostum të bardhë dhe bluzë të zezë mëndafshi. Rita dukej komode me bashkyllin e saj, i cili ishte veshur i tëri me të zeza.

Xhirimet për “Twist” filluan një muaj më parë dhe ata luajnë së bashku me yje të tjerë të Hollywoodit, duke përfshirë Michael Cainen, i cili luan yllin dinak Fagin dhe yllin e “Game Of Thrones” Lena Headeyn, i cili luan “Sikes”. /Indeksonline/