17:17 / E Hënë, 18 Mars 2019

Rita Ora imazhe të reja nga turneu botëror, pamja e saj lë pa fjalë!

Rita Ora ka vazhduar turneun e saj botërorë ‘Phoenix’ në Azi.

Nga atje këngëtarja nga Kosova ka sjellur imazhe të reja në llogarinë e saj në ‘Instagram’, shkruan Indeksonline.

Në imazhe e reja 29 vjeçarja si çdo herë ka mahitur me dukjen, grimin dhe kostum elegant të kombinuar me atlete.

Ndryshe, krahas turneut Rita së fundi ka publikuar edhe projektin e ri muzikor ‘R.I.P’ në bashkëpunim me Sofia Reyes dhe Anitta./Indeksonline/