11:29 / E Martë, 11 Gusht 2020

Rita Ora në Ibiza, veç çanta e saj kushton 4000 euro

Rita Ora po vazhdon të shijojë pushimet luksoze në Ibiza.

Këngëtarja me prejardhje kosovare është në bregdetin spanjoll me nënën, motrën dhe shoqet.

29 vjeçarja është parë dje duke përfunduar ditën në bregdet me një fustan të zi.

Çanta e saj Chanel që mbante në krah kishte vlerë plot 4000 euro, ndërsa të mbathurat Gucci plot 2500 euro.

Bie në sy kombinimi i Ritës me zingjir të arit të cilët thuhet se kanë vlerë shumë të madhe.

Në një moment, Rita u tradhëtua nga fustani i saj./Indeksonline/