23:27 / E Premte, 18 Tetor 2019 / indeksADMonline

Rita Ora ‘nxit’ imagjinatën me foto nga performanca në Meksiko!

Rita Ora dinë si të rrëmbej vëmendjen edhe në netët kur në fokus është muzika dhe hitet e saj.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare së fundi ka dhuruar një performanc fantastike për adhuruesit e saj në Meksiko, shkruan Indeksonline.

Rita përveç që elektrizoj publikun me performancën, ajo arriti të dukej mjaft seksi edhe në paraqitjen e saj dhe veshje provokuese që kishte përzgjedhur atë natë.

Në një kombinim të pantallonave me ngjyrë të zezë me preje tek të pasmet dhe bluzë transparente, biondina joshëse dukej tejet seksi dhe në top-formë.

Ndërkohë, performanca e Ritës në Meksiko erdhi vetëm pak ditë pas që 28 vjeçarja mbajti një koncert në Dubai./Indeksonline/