18:40 / E Martë, 10 Shtator 2019

Rita Ora përkrahë Kosovën në ndeshjen kundër Anglisë

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e cila është rritur dhe ka zhvilluar karrierën në Anglisë ka treguar mbështetjen e saj për ndeshjen që zhvillohet sonte në të mes të Kosovës dhe Anglisë.

Rita ka publikuar një foto të realizuar në vitin 1999 e cila ka qarkulluar gjatë ditës së sotme në internet ku shihet një ushtar britanikë teksa luan me një vogëlush nga Kosova.

“Paqi fat!!!”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e fotos.

Kujtojmë që Rita është treguar vazhdimisht krenare për prejardhjen e saj, dhe edhe një herë e dëshmojë këtë./Indeksonline/

Mos i humb