14:21 / E Hënë, 16 Tetor 2023 / AR

Rita Ora rikthen në trend stilin e flokëve të viteve ’70

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, është një krijuese edhe e trendëve të modës. Ajo rrezaton gjithmonë sidomos kur bëhet fjalë për veshjet dhe grimin.

Gjatë karrierës së saj, bukuroshja ka kaluar në faza të ndryshme duke pozuar për marka të ndryshme, transmeton Indeksonline.

Në kopërtinën e radhës u shfaq me një pamje të viteve ’70-ta për revistën ‘Antidote’.

Me flokë të stiluara bukur, look-u shoqërohej me një grim të po atij viti, duke e rikthyer në trend një modë e cila ka vite që ‘ka vdekur’./Indeksonline/