13:24 / E Martë, 12 Shkurt 2019

Rita Ora shfaqet me shumë stil rrugëve të New Yorkut

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora po na bënë shumë krenar me përfaqësimin dinjitoz që po i bënë kombit shqiptar në botë.

Përveç që e suksesshme në muzikë, Rita po vjen e dhe me shumë stil pothuajse në çdo paraqitje të saj në publik.

Hot Right Now: The songstress, 28, went head-to-toe in a range of Prada designs, keeping cosy in a knitted green hat while sporting the item's matching scarf around her neck

Këtë herë, ajo ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet me shumë stil.

28 vjeçarja ishte veshur e tëra me “Prada”, teksa po ecte rrugëve të New Yorkut./Indeksonline/

Radioactive: Rita Ora dazzled once again as she headed out and about in New York on Monday in a very eye-catching winter ensemble
Fashion: The Hot Right Now hitmaker donned black tights and showed off her rock chick side in a pair of heavy black boots