15:24 / E Shtunë, 04 Shkurt 2023 / Bejta

Rita Ora shfaqet me të brendshme në tapetin e kuq

Pop ylli botëror, Rita Ora i la pak vend imagjinatës, ama i ktheu shumë koka pas.

Kështu vendosi të paraqitej këngëtarja nga Prishtina në një ngjarje, kur u shfaq e veshur me një fustan rrjetë krejtësisht të tejdukshëm dhe me të brendshme të dukshme të zeza, shkruan JustJared.