08:45 / E Mërkurë, 02 Janar 2019

Rita Ora shfaqet në bikine, duket joshëse

Këngëtarja e famshme me origjine shqiptare, Rita Ora vazhdon të mahnisë më pamjen dhe trupin e saj.

Në një foto të publikuar në rrjetin social ‘Instagram’, Rita Ora ka shfaqur linjat trupore në bikine.

Ajo duket jashtëzakonisht seksi./Indeksonline/