22:31 / E Hënë, 04 Mars 2024 / AR

Rita Ora shkëlqen në panelin e jurisë

Sensacioni britanik Rita Ora futet në qendër të vëmendjes së sezonit 11 të “Masked Singer”, duke sjellë përvojën e saj të pasur dhe energjinë e gjallë në lojën e dashur të supozimit muzikor. Me Nicole Scherzinger duke u përkulur për të luajtur në Sunset Boulevard në Londër, shtimi i Orës premton një dinamikë të re së bashku me Robin Thicke, Ken Jeong dhe Jenny McCarthy-Wahlberg.

Rita Ora Shines as New Panelist on The Masked Singer, Filling Nicole Scherzinger's Vacant Seat

Pasi ka magjepsur më parë audiencën në Mbretërinë e Bashkuar në versionin e tyre të këngëtarit të maskuar, Rita Ora nuk është e panjohur për formatin e shfaqjes. Rolet e saj si gjyqtare në The Voice Australia dhe X Factor UK kanë përmirësuar aftësinë e saj për të dalluar talentin, duke e bërë atë një përshtatje të shkëlqyer për panelin. Këtë sezon, shikuesit mund të presin me padurim veshin dhe komentin e mprehtë të këngëtares së Ora-s, ndërsa ajo lundron nëpër gamën e performancave, duke deshifruar të dhëna për të zbuluar të famshmit pas maskave.

Sezoni 11 i “Këngëtarit të maskuar” prezanton netë tematike që festojnë artistë ikonë të muzikës, së bashku me një sërë kostumesh shumëngjyrëshe duke përfshirë Gumball, Starfish dhe Ugly Sweater. Producenti ekzekutiv i shfaqjes lavdëroi shtimin e Orës, duke theksuar aftësinë e saj për interpretim të dhënash dhe praninë e saj të gjallë që gjallëron panelin. Fansat e shfaqjes janë në një kënaqësi me pamjen freskuese të Orës dhe angazhimin dinamik në lojën e hamendësimeve.