15:39 / E Hënë, 15 Janar 2018

Rita Ora tregon se kush është politikani i saj i preferuar (Foto)

Rita Ora është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të pëlqyera të momentit në botë. Sukseset e saj çdo ditë e më shumë po shtohen, ndërsa është edhe imazh i shumë firmave prestigjioze, shkruan Indeksonline.

Rita përmes një instastory të postuar në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram ka treguar që përcjellë politikën, ndërsa bën të ditur se ish-presidenti i SHBA-ve Barack Obama është i preferuari i saj.

“E dua shumë atë”, është mbishkrimi i këngëtares shqiptare në fotografinë e postuar./Indeksonline/