75 Mall Live Search
23:00 / E Diele, 23 Qershor 2024 / AR

Rita Ora zbulon të pasmet, shfaqet nudo

Rita Ora tregoi figurën e saj të tonifikuar me një veshje pothuajse nudo, teksa performonte në klubin e natës “Heart” në West Hollywood të shtunën në mbrëmje.

Këngëtarja me origjinë shqptare, 33 vjeçe, dukej si një superyll me një kostum dypjesësh ngjyrë bezhë, i cili mbulonte vetëm pjesët intime.

Veshja kishte një ndarje shumë të guximshe deri te kofshët, në të dyja anët dhe prapa, duke zbuluar një pjesë madhe të të pasmeve.