16:47 / E Diele, 27 Tetor 2019 / indeksADMonline

Roma – Milan, formacionet zyrtare

Roma dhe Milan takohen ën ndeshjen e xhiros së 10-të të Serie A.

Dy skuadrat po kalojnë formë jo të mirë në çerekun e parë të kampionatit dhe fitorja do të ishte motivim për të dy skuadrat.

Këto janë formacionet zyrtare:

ROMA: Pau Lopez; Spinazzola, Fazio, Smalling, Kolarov; Veretout, Mancini; Zaniolo, Pastore, Perotti; Dzeko.

MILAN: G. Donnarumma; Conti, Musacchio, Romagnoli, Theo Hernandez; Paquetà, Biglia, Kessie; Suso, Leao, Calhanoglu.