15:00 / E Premte, 24 Shtator 2021 / A. M.

Romancë e rrallë, çifti prishtinas dashurohen dhe rrezikojnë në lartësi

Një çift të rinjsh kanë rrezikuar jetën duke u qëndruar mbi njërën prej ndërtesave të Prishtinës.

Indeksonline ka siguruar pamjet në lagjen Agim Ramadani në kryeqytet.

No description available.

Më poshtë, shikoni videon: