75 Mall Live Search
23:11 / E Enjte, 20 Qershor 2024 / FR

Romeo dhe Heidi në Milano, çifti publikojnë foto

Një prej çifteve më të komentuar të edicionit të tretë të “BBV” ishin dhe ata, Romeo Veshaj dhe Heidi Baci.

Çifti ka qenë tepër aktiv nëpër rrjete sociale pas daljes nga shtëpia teksa shpeshherë kanë ndarë fotografi nga përditshmëria e tyre, ku ajo që është vënë re më së shumti është që ata janë shfaqur kudo së bashku!

E njëjta gjë ka ndodhur dhe pasditen e sotme.

Pas pushimeve në Spanjë, çifti është zhvendosur në Itali ku kanë ndarë një fotografi të ëmbël të njëri-tjetrit direkt nga Milano. Iku dhe dhëndri në Itali…