22:54 / E Diele, 02 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Romeo Veshaj flet për herë të parë për lidhjen me Jonida Maliqin: Është e shkuar, jam single!

Prej disa kohësh është përfolur ndarja e Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqit, por deri tani asgjë nuk ishte konfirmuar pasi protagonistët nuk flisnin për lidhjen mes tyre

I ftuar në emisionin “ThumbON” në TV Ora, Romeo ka pranuar publikisht ndarjen nga Jonida, por është shprehur se vazhdon ende të jenë miq.

Aulona Musta: Romeo je përfolur për një lidhje që të gjithë e dimë po nuk e themi, a je apo nuk je single? Je ndarë po nuk je ndarë nga lidhja e shumëpërfolur?

Romeo Veshaj: Jam single. Sigurisht që po (jam ndarë).                          

Aulona Musta: Hoqëm dhe merakun tjetër që nuk je lidhur me Sara Kolamin.

Romeo VeshajSara Kolamin jo, s’ka patur asgjë mes nesh, se njoh as personalisht. Fifin e kam xhan e kam shumë shoqe. Xheisaran jo, nuk më kam ngacmuar, nuk bëj nga këto. Nuk ka asgjë, unë për herë të parë e dëgjova tek emisionin tuaj. Këto janë punët e portaleve. Nëse diçka do ndodhi në jetën timë private do jem i pari që do e shfaq. Ajo tjetra pastaj ishte e dukshme. Nuk e kam mohuar asnjën herë. Heshtja është pohim. Çfarë ka ndodhur është e shkuar, anija u mbyt. Kapiteni u mbyt me gjithë anijen. Sado ta riparosh Titaniku nuk lundron më. 

Fatma Haxhialiu: Keni ngelur miq!

Romeo Veshaj: Po patjeter!

Aulona Musta: E le apo të la?

Romeo Veshaj: Të gjithë kanë faje, nuk e ndajmë fajin.