20:36 / E Enjte, 06 Gusht 2020

Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, shijojnë pushimet në Itali

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodirguez, kanë zgjedhur Italinë për të kaluar pushimet, ku shpesh janë fotografuar në jahtin super luksoz të futbollist në plazhet e Portofinos.

Së fundmi ata janë fotografuar në fshatin Portofino, ku janë parë duke shijuar një darkë nën shoqërinë e miqve.

Çifti duket se e ka lënë veten të lirë gjatë pushimeve, duke i lejuar ta teprojnë pak dhe me alkoolin.

foto-8
foto-10
foto-11
foto-12
foto-13
foto-14
foto-15
ronaldo-1
ronaldo-2
ronaldo-3
ronaldo-4
ronaldo-5
ronaldo-6

Mos i humb