13:56 / E Premte, 13 Tetor 2017 / indeksADMonline

Ronaldo turpëron Mayoralin në stërvitje

Cristiano Ronaldo ka qenë në disponim në stërvitjen e fundit

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e ka turpëruar sulmuesin e ri të Los Blancos, Borja Mayoral

Portugezi, gjatë stërvitjes së fundit, ia ka futur topin mes këmbëve 20 vjeçarit, shkruan Express.

Kampioni i Spanjës dhe Evropës nesër do të jetë mysafirë i Getafes nga ora 16:15. /Express/