15:02 / E Shtunë, 23 Maj 2020

Ronela fillon pushimet verore, nga plazhi duket kaq joshëse

Ronela Hajati ka pritur me padurim që të lehtësohen masat parandaluese të Covid-19 për të shijuar ‘lirinë’.

Dhe vendi i parë që ajo ka udhëtuar ka qenë bregdeti shqiptarë ku këngëtarja tashmë ka filluar pushimet verore.

Ronela këtë e ka treguar në disa postime në Instagram pre ditësh, teksa edhe sot ka pozuar në mes të plazhit e veshur me bikini të kombinuara me një bluzë të bardhë.

Artisja e famshme shqiptare dukej në formë të mirë dhe atraktive teksa pamja e mrekullueshëm e detit ia shtonte hijeshinë.

Ndërkohë projektet e fundit të saj janë “Gënjeshtare” dhe “Pare” që u lansuan në të njëjtën kohë./Indeksonline/

Mos i humb