13:24 / E Premte, 03 Gusht 2018 / indeksADMonline

Ronela Hajati mbulon kilet e ekspozon gjoksin (Foto)

Ronela Hajati shpesh është kritikuar dhe komentuar për mbipeshë.

Këngëtarja shqiptare që së fundmi erdhi me një fotosesion goxha atraktiv, teksa u shfaq si biondinë. Edhe kësaj radhe ajo vuri në pah veçmas të pasmet.


Por me një imazh tjetër ajon erdhi sot, siç mund të shihni ajo në fokus ka gjoksin, teksa trupin e ka mbuluar me një rrjetë, duke mbuluar kilet e tepërta./Indeksonline/