14:26 / E Enjte, 02 Korrik 2020

Ronela Hajati i ka rënë në fije, kështu pozon ngaqë të nxehtët se duron

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati, shquhet për linjat e saj.

Kohët e fundit, ajo ka shpeshtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale, derisa shfaqet provokative- shkruan IndeksOnline.

Derisa ka pozuar me një palë bikini, Hajati ka nxjerr në pah format e trupit të saj.

Hajati, nuk përton të tregojë më shumë seç duhet dhe këtë e bën me shumë qejf. /IndeksOnline/

View this post on Instagram

Hajde baby thirrem miss! @iljanstermolli @sagerimakeup ❤️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Mos i humb