18:42 / E Premte, 14 Shkurt 2020

Ronela Hajati për Shën Valentin “dhuratë” dy këngë të reja

Ronela Hajati ka zgjedhur 14 shkurtin si ditë për të sjellur dy këngë të reja, si dhuratë për adhuruesit e saj.

“Gënjeshtare” dhe “Pare” janë dy projekte e reja të këngëtares nga Shqipëria, e cila ka përfshirë të dyja këngët në një videoklip.

Ronela u paraqit atraktive, joshëse dhe mjaft provokuese, teksa ndryshoj pamjen disa herë.

Për tekstin dhe melodinë e këngëve është kujdesur vet këngëtarja, teksa klipi u realizua nga Imagine Films./Indeksonline/