23:56 / E Shtunë, 25 Maj 2019

Ronela Hajati sonte iu lë pa gjumë, publikon foto nga shtrati

Është padyshim një prej femrave më seksi shqiptare.

Këngëtarja nga Shqipëria komentohet për format e saj të plota e për të cilat ajo vazhdimisht tregon se është shumë krenare.

Asetet e saj ‘përvëluese’ ajo i ka treguar edhe në postimin e radhës.

Ronela ka publikuar një imazh nga shtrati e veshur vetëm në të brendshme ku ajo dukej seksi dhe më në formë se kurrë më parë.

Përmes kësaj fotografie këngëtarja e njohur ka paralajmëruar projekti e ri i cili pritet të lansohet së shpejti./Indeksonline/