17:42 / E Martë, 10 Shtator 2019

Ronela Hajati zbulon këmbët dhe belin e hollë, shfaqet në super-formë

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria ka bërë një tjetër paraqitje mbresëlënëse në Instagram.

Ronela ka mahnitur me dukjen, grimin, linjat dhe pamjen e përkryer në imazhet e reja, shkruan Indeksonline.

Në një fustan me ngjyrë të verdhë, Ronela zbuloj këmbët e gjata seksi dhe belin e hollë, teksa kompletoj dukjen me flokët e gjata dhe make-up të theksuar.

E rrethuar me lule ajo dukej si lulja më e bukur me dukjen e saj impresive.

Ndryshe, projekti i fundit i Ronelës është kënga ‘Lage’ e cila u mirëprit nga adhuruesit e saj./Indeskonline/

Mos i humb